O nas

Firma z tradycjami i pasją - Meble do hoteli, restauracji i kreatywne projekty

Nasza firma ma już bogatą tradycję tworzenia wnętrz z niepowtarzalną atmosferą i niecodzienną aranżacją, budowaną od 1987 roku, kiedy powstała firma Meble Matyja. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie i kwalifikacje, stale podnosząc jakość naszych usług, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe meble i wnętrza, które dla nich tworzymy. Nasza firma specjalizuje się w produkcji hotelowych mebli kuchennych i wyposażenia restauracji, a także w podejmowaniu nietypowych wdrożeń wymagających kreatywnego podejścia i stawiania czoła nowym wyzwaniom dla naszej firmy. Tworzymy nasze meble z pasją i łączymy pasję do piękna z najnowszymi trendami projektowymi i aranżacją wnętrz, tworząc meble, które urzekają ponadczasowym pięknem i modnym, nowoczesnym stylem. A to, w połączeniu z precyzją, starannością i wykonaniem, sprawia, że ​​nasze meble kuchenne, wyposażenie hoteli i restauracji spełniają najwyższe standardy wyposażenia i aranżacji hoteli i restauracji, gdzie wystrój jest jedną z najważniejszych kwestii dla ich funkcjonowania i zadowolenia klientów . Nasza firma nie produkuje mebli, ale je tworzy - tworząc oryginalne i skuteczne aranżacje wnętrz w kuchniach hotelowych, restauracjach, barach i pubach, a także klimatycznych kawiarniach i spektakularnych klubach nocnych, a także miejscach wymagających od nas nietypowej realizacji - niezwykłe pomysły a niezwykłe zadania są naszą domeną.

Profesjonalne zaplecze techniczne i najwyższa jakość produkcji

Staramy się spełniać nawet najwyższe wymagania naszych klientów, stojąc na wysokości każdego zadania. Posiadamy własny park maszynowy o powierzchni 1500 m2, a nasze meble tworzone są zgodnie z najnowszymi technologiami. Nasza firma posiada również własne zaplecze techniczne, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość produktów opuszczających naszą fabrykę. Wysoka jakość naszych mebli to również najwyższej jakości materiały renomowanych producentów, których używamy tylko do produkcji naszych mebli.

Tworzymy i projektujemy specjalnie dla Ciebie

Nasza firma nie zajmuje się masową produkcją fabryczną, ale koncentruje się na tworzeniu niepowtarzalnych niepowtarzalnych projektów mebli zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Specjalnie dla Ciebie możemy zaprojektować w pełni spersonalizowaną aranżację funkcjonalnej kuchni, wyposażenia restauracji lub pokoi hotelowych lub każdego innego wnętrza, które wymaga specjalnych mebli wykraczających poza schemat. Nasz zespół profesjonalistów i profesjonalistów będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas, który chętnie doradzi i pomoże we wszystkich kwestiach związanych z procesem produkcyjnym mebli, takich jak dobór odpowiednich materiałów. Zapewnimy również pełną i kompleksową obsługę - od wykonania pomiarów, po dostawę i końcowy montaż gotowych produktów.

Siła możliwości - spełniamy Twoje oczekiwania

Każde zrealizowane zamówienie traktujemy indywidualnie i staramy się spełniać nawet najwyższe wymagania naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego aspektu projektu pozwala stworzyć niepowtarzalny projekt i charakter wnętrza. Produkujemy meble według dowolnego aranżacji, oferując szeroki i różnorodny wybór materiałów na elementy mebli, takie jak fronty, blaty i korpusy. Dzięki temu masz prawie nieskończone możliwości stworzenia idealnej aranżacji, która jest ograniczona tylko twoim wynalazkiem i wyobraźnią. Oferujemy również profesjonalne projekty indywidualne. Do Twojej dyspozycji są nasi projektanci, którzy najpierw pomogą Ci stworzyć wizję, a następnie zrealizują Twoje wymarzone meble lub aranżacje. Z nami z łatwością zrealizujesz swoje marzenie o idealnym wnętrzu - zatrudniamy najlepszy zespół specjalistów, który pomoże Ci stworzyć twoje wymarzone wnętrze.